سفارش تبلیغ
صبا


دانشجوی پارسی

غلط نامه ی دانش؟...گاهی...!

خرخون:(مترادف خر زن=الاغ آزار)خرخون مجرم نیست,بیمار است-کتاب خوار-موجود جگر زده ای که وجودش موجبات تضعیف روحیه ی دیگران را فراهم می کند.سر جلسه ی امتحان جهت مرور محتویات ذهن بیمارش یک سوال از پاورقی کتاب از شما می پرسدبه طوری قلبتان به داخل کفشتان نقل مکان می کند-ونیز لامصب موقع جواب دادن به سوالات,تالاپی بر روی بر گه امتحانی اش افتاده وجهت رضای خدا هم که شده دلش از برگه امتحان پاکیزه ی شما هم به رحم نمی اید نکبت!

مراقب:آن موجود ستم کار و ریا پیشه که متاسفانه چشم وگوشو وبقیه حواس را هم دارد سیستمی که نقش دزدگیر را سر جلسه امتحان ایفا می کند!گالری ضد حال-موجودی که روی سینه اش نوشته شده: من مراقبم! شما چطور؟! یک نوع تله موش زنده!

مشروطی:حامی حقوق حیوانات زحمت کش= خرنزن

استاد:آن دانای کل-آن همه چیز دان-آن نیم نمره بده جون مادرت-آن یاری گر ضعفا-آن آلبالو- آن شفتالو-آن نفس من بیدی!

چمن:ریش ریش های سبز رنگ درون باغچه ها-از نوع حیاط دانشگاهش,زمانی که کوتاه می شوند ما می فهمیم که فردا قرمه سبزی داریم .(اخ جون!ژتون داری؟)

دانشگاه:آنتراکت-کیک ونسکافه یا بیسکوییت وچای به همراه جملگی یاران و برو بچس-ژتون-گاهی نیز سر کلاس می رویم برای این که دور هم باشیم.

خسته نباشید:عبارتی که برای رضای خدا و جهت رعایت حال استاد گرام پس از یک ساعت نخبه پروری,مدام توسط نخبگان(دانشجویان)تکرار می شود.واستاد گرام نیز پایان ترم در پایین برگه سوالات امتحان,با عبارت "موفق باشید" پاسخشان را خواهد داد.

امضا: فریبا خانم

 خر خون


نوشته شده در جمعه 91/10/29ساعت 2:15 عصر توسط فریبا نظرات ( ) | |


آخرین مطالب
» زمستان92
عزاداری در خانقاه به روایت تصویر
...
شکوفه و پروانه
شوخی دانشجویی..
[عناوین آرشیوشده]

Design By : RoozGozar.com